İLKÖĞRETİM DAİRESİ MÜDÜRÜ HAKKI BAŞARI’NIN ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

İlköğretim Ailesi olarak bir eğitim-öğretim yılını daha tamamlamanın huzuru içerisindeyiz. 2022-2023 Öğretim Yılını okul yöneticilerimizle, öğretmenlerimizle, okul çalışanlarımızla ve velilerimizle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalarla geride bırakıyoruz.

Her öğretim yılına başlarken amacımız; sağlık, güven, huzur içerisinde bir yıl geçirmek ve bu süreçte öğrencilerimizin eğitimine en üst derecede katkı koyarak yılı başarıyla tamamlamaktır. Bizler her yıl olduğu gibi, bu yıl da bu amaç doğrultusunda imkanlarımız çerçevesinde elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Her bir çocuğumuz için özveriyle çalıştık. Şimdi öğrenci ve öğretmenlerimiz için bir mola. Ancak bizler, önümüzdeki eğitim yılına en iyi şekilde girebilmek için, yaz aylarında da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışmalarımızı durmadan ve yorulmadan sürdüreceğiz.

Öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan karnelerini alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, güzel ve verimli geçirecekleri bir tatil diliyorum. Onların tatil sonrasında dinlenmiş ve enerjik bir şekilde, ikinci yuvaları olan okullarına dönüşlerini bekliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım olan öğretmenlerimize de buradan teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Bu kutsal görevi yerine getirirken sabırlarından, şefkatlerinden, özverilerinden dolayı tüm öğretmenlerimizi canı gönülden kutlar, sağlık ve güzelliklerle dolu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

Çocuklarımızın eğitim hayatlarında ve akademik başarılarında, okul, çevre ve aile üçlüsünün iş birliği ve gönül birliği oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuklarımızın eğitim hayatının bir parçası olan velilerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunarak, yaz tatili süresince, çocuklarımıza bol bol zaman ayıracakları, sevgi ve ilgilerini eksik etmeyecekleri huzur içerisinde bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Leave a Comment