GİRNE İLÇESİ YENİ OKULUMUZA KAVUŞUYOR!

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı, beraberindeki daire personeli ile birlikte 2020-2021 Öğretim Yılında hizmet vermek amacı ile Girne İlçesine açılacak olan Mustafa Çağatay İlkokulunu ziyaret edip, yerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı ve ayrıca, okul içi donanımların tamamlanabilmesi için gerekli olan çalışmalar başlattı.
Ülkemizin en modern ilkokulu olacak şekilde inşaa edilen Mustafa Çağatay İlkokulu, her seviyeden ikişer şube olacak şekilde planlanmıştır. Bu bağlamda, okulumuz bünyesinde 12 derslik, yemekhane, çok amaçlı salon, gelişim atölyesi, tören alanı, basketbol sahası, otopark ve oyun grupları yer almakta ve yaklaşık 320 öğrenciye hizmet vermesi için yeni öğretim yılına hazırlanmaktadır. Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı, beraberindeki daire personeli ile birlikte 2020-2021 Öğretim Yılında hizmet vermek amacı ile Girne İlçesine açılacak olan Mustafa Çağatay İlkokulunu ziyaret edip, yerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı ve ayrıca, okul içi donanımların tamamlanabilmesi için gerekli olan çalışmalar başlattı.
Ülkemizin en modern ilkokulu olacak şekilde inşaa edilen Mustafa Çağatay İlkokulu, her seviyeden ikişer şube olacak şekilde planlanmıştır. Bu bağlamda, okulumuz bünyesinde 12 derslik, yemekhane, çok amaçlı salon, gelişim atölyesi, tören alanı, basketbol sahası, otopark ve oyun grupları yer almakta ve yaklaşık 320 öğrenciye hizmet vermesi için yeni öğretim yılına hazırlanmaktadır

.