DAİRE MÜDÜRÜMÜZÜN İSKELE BÖLGESİ OKULLARINI ZİYARETİ

İlköğretim Dairesi Müdürümüz Sayın Hakkı Başarı, İskele Bölgesindeki Müdürlüğümüze bağlı Konuklar İlkokulu ve Mehmetçik İlkokulu’nu ziyaret ederek gerekli incelemelerde bulundu.
Konuklar İlkokulu’nda Okul Müdürü David O’Neil Öksüzcan, Köy Muhtarları, Okul Aile Birliği Başkan ve Üyeleri tarafından karşılanan Daire Müdürümüz ilk olarak 4 Yaş, Ana Sınıf ve 1. Sınıfların bulunduğu Büyükkonuk köyündeki binayı ziyaret ederek incelemelerde bulundu, buradaki sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Buradan ayrılarak, 2, 3, 4 ve 5. Sınıfların bulunduğu Yedikonuk köyündeki binayı ziyaret eden Daire Müdürümüz yerinde incelemelerde bulunarak, okulumuzun bina ve özellikle tuvalet tadilat ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldı.
Daha sonra Mehmetçik İlkokulu’nu ziyaret eden Daire Müdürümüz Hakkı Başarı, okulda incelemelerde bulundu. Mehmetçik İlkokulu Müdürü Nurcan Mamulli, Okul Müdür Muavini Ali Çelebi ve öğretmenleri ile bir araya gelen Sayın Başarı, pandemi sürecinde eğitim öğretim faaliyetleri konusunda yöneticilerimiz ve öğretmenlerden bilgi alarak onların bu süreçteki çalışmalarından dolayı teşekkür etti, başarılar diledi.